Szukaj na tym blogu

sobota, 24 grudnia 2011

Folia dekoracyjna samoprzylepna [Aldi]

Dziś pierwszy raz nie o jedzeniu a o prezentach. Wszak Gwiazdka nadchodzi! (wyczytałem, że już o 15.20 na południowo-zachodniej części nieba można dostrzec Wenus, czyli wprawdzie nie gwiazdkę a planetę, ale co tam).
Pomocna przy pakowaniu  prezentów, lub ich ozdabianiu, okazać się może oferowana w Aldi (choć pewnie i w innych sklepach również) dekoracyjna folia samoprzylepna.
tutaj zdjęcie ze strony sklepu
Występuje w dwóch wersjach: metalizowana (rozmiar 150x45cm) oraz dekoracyjna (200x45 cm).
Ja nabyłem ozdobną w gwiazdki mniejsze i większe
 Gwiazdki są hologramowe, ładnie mieniące się w świetle.

Na odwrocie (papierze ochronnym) nadrukowana jest praktyczna kratka, która ułatwia przycinanie.Poniżej przykład wykorzystania folii, jako imitacji wstążki oraz naklejki z miejscem na adresata prezentu, czyli wigilijna prapremiera prezentu gwiazdkowego. 
Dodatkowo folię można wykorzystać do dekorowania, sztukowania, etc. ale nie wpadłem jeszcze na genialny w skutkach pomysł naklejenia jej na blaty i regały.
Reasumując, praktyczny dodatek, a niemałe rozmiary folii w rolce pozwalają na późniejsze jej wykorzystanie (no chyba, że przeznaczymy ją na pakowanie prezentów).
Cena 4,99 PLN

Plusy
- korzystna cena;
- dość duży arkusz;
- estetycznie wykonane hologramy;
- praktyczna kratka na odwrocie ułatwiająca manewrowanie nożyczkami.

Minusy
- ponieważ folia jest dość cienka, trzeba uważać przy jej naklejaniu, zwłaszcza dużych powierzchni, aby się nie pomarszczyła, albo nie "złapała" baniek powietrza.

Ocena 8/10


A przy okazji przedświątecznego wpisu, składam Czytelnikom życzenia zdrowych, wesołych Świąt, z odrobiną wytchnienia od codziennej gonitwy, nowych doznań olfaktorycznych i smakowych przy konsumpcji świątecznych potraw i wszystkiego co najlepsze!

stuk


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz